20/2026
Dnia 16.06.2026r o godzinie 15:53 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące powalonego drzewa, które upadło na linię wysokiego napięcia w okolicach osiedla Wątrobówka. Nasz zastęp GBARt natychmiast wyruszył na miejsce zdarzenia.
Po zabezpieczeniu terenu i ocenie zagrożenia współpracowaliśmy z służbami energetycznymi przy usuwaniu niebezpiecznego drzewa.